Obserwatorzy

środa, 10 sierpnia 2011

Spa dla paznokci.

Cześć . ;)
Nie będę owijała w bawełnę, po prostu napiszę Wam notatkę związaną z tematem ;)
Nie wiem czy kiedyś słyszeliście, że jest manikiur japoński - jak nie to Wam napiszę trochę o nim, a potem wkleję zdjęcie . Zaczynam .
Wzmacnia i uszczelnia naturalną płytkę paznokcia. Nadaje jej intensywny połysk , efekt, jakby była pomalowana bezbarwnym lakierem. Jest to naturalna pielęgnacja, bez zastosowania agresywnych środków chemicznych. Zabieg polega na wcieraniu w paznokcie pasty odżywczej, którą utrwala się, wmasowując specjalny puder mineralny zapobiegający jej wypłukiwaniu. W skład pasty wchodzą; witaminy A i E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z Morza Japońskiego. Wskazaniem do manikiuru japońskiego jest wiotkość, łamliwość, rozdwajanie płytki paznokciowej. Dodatkowy rezultat to piękny połysk utrzymujący się około dwóch tygodni. Po zabiegu nie zaleca się malowania paznokci, ponieważ lakier nie ma przyczepności. Wskazana jest seria pięciu zabiegów ( w zależności od stopnia zniszczenia płytki ) w odstępach dwutygodniowych. Cena 90 zł za zabieg, seria pięciu zabiegów - około 300-400 zł.

Jest jeszcze jestem styl, o którym Wam napiszę, czyli  manikiur hybrydowy. Więc zaczynam.
Jest bardzo trwały i niekłopotliwy. Zaczyna się zmatowieniem płytki polerką i jej odtłuszczeniem. Potem nakłada się kolejno żel-bazę, dwie warstwy żelowego lakieru oraz nabłyszczacz-utrwalacz. Każdą z warstw naświetla się przez kilka minut pod lampą ultra-fioletową, by utrwalić żel. Paznokcie pokryte są potem jednolitą lśniącą warstwą lakieru, który od razu po wyjęciu spod lampy jest suchy (nie ma ryzyka odgniecenia śladów, uszkodzenia lakieru i konieczności poprawek). Nie odpryskuje, nie rysuje się. Żel usuwa się w gabinecie poprzez odmoczenie w specjalnym acetonowym preparacie. To idealny sposób na wakacyjny manikiur; nie wymaga dodatkowych zabiegów i jest ekstra-trwały. Nie powinno się tylko robić zabiegów kolejno po sobie. Trwałość - dwa tygodnie. Cena 130 zł, zmywanie - 40 zł.

manikiur japoński.
manikiur hybrydowy.Strasznie mi się podobają są takie naturalne. A jak wy sądzicie, które lepsze.?? ;)
Ja kończę paa ;**
Forr Everr <33


2 komentarze: